Информации за „Антон Ашкерц“

Основни информации

Наслов за приказАнтон Ашкерц
Основен клуч за подредувањеАнтон Ашкерц
Големина на страницата (во бајти)1.056
Назнака на именскиот простор0
Назнака на страницата34865
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Број на набљудувачиПомалку од 30 набљудувачи
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа
Предметна назнака на ВикиподатоциQ561804
Слика за страницатаAnton Aškerc.jpg
Посети во изминатите 30 дена
9

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаBrest (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата17:16, 18 септември 2007
Последен уредникBjankuloski06 (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување02:05, 9 јануари 2022
Број на уредувања27
Број на скорешни уредувања (во последните 30 дена)0
Број на скорешни одделни автори0

Својства на страницата

Скриени категории (13)

Оваа страница припаѓа на 13 скриени категории:

Превметнати предлошки (19)

Предлошки на страницава:

Единици на Википодатоци што се користат на страницава
 • Антон Ашкерц
  • Наслов
  • Викиврска
  • Исказ: P1015
  • Исказ: P1048
  • Исказ: P1053
  • Исказ: P1157
  • Исказ: P1222
  • Исказ: P1223
  • Исказ: P1248
  • Исказ: P1362
  • Исказ: P213
  • Исказ: P214
  • Исказ: P227
  • Исказ: P244
  • Исказ: P245
  • Исказ: P268
  • Исказ: P269
  • Исказ: P271
  • Исказ: P349
  • Исказ: P409
  • Исказ: P428
  • Исказ: P434
  • Исказ: P496
  • Исказ: P549
  • Исказ: P650
  • Исказ: P651
  • Исказ: P691
  • Исказ: P781
  • Исказ: P886
  • Исказ: P902
  • Исказ: P906
  • Исказ: P947
  • Исказ: P950
  • Опис: mk