Информации за „Категорија:Чешки слависти“

  Основни информации

  Наслов за приказКатегорија:Чешки слависти
  Основен клуч за подредувањеЧешки слависти
  Големина на страницата (во бајти)127
  Назнака на именскиот простор14
  Именски просторКатегорија
  Назнака на страницата194107
  Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
  Модел на содржината на страницатавикитекст
  Индексирање со роботиДозволено
  Број на набљудувачиПомалку од 30 набљудувачи
  Пренасочувања кон страницата0
  Предметна назнака на ВикиподатоциQ9446343
  Централен описВикимедиина категорија
  Посети во изминатите 30 дена
  0

  Информации за категоријата

  Вкупен број на членови3
  Број на страници3
  Број на поткатегории0
  Број на податотеки0

  Заштита на страницата

  УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
  ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
  Преглед на дневникот на заштити за страницава.

  Историја на уредувања

  Создавач на страницатаMacedonianBoy (разговор | придонеси)
  Датум на создавање на страницата01:14, 16 април 2010
  Последен уредникEmausBot (разговор | придонеси)
  Датум на последното уредување02:53, 10 април 2013
  Број на уредувања5
  Број на скорешни уредувања (во последните 30 дена)0
  Број на скорешни одделни автори0

  Својства на страницата

  Единици на Википодатоци што се користат на страницава