Информации за „Контролен број на Конгресната библиотека“

  Основни информации

  Наслов за приказКонтролен број на Конгресната библиотека
  Основен клуч за подредувањеКонтролен број на Конгресната библиотека
  Големина на страницата (во бајти)4.245
  Назнака на именскиот простор0
  Назнака на страницата1043526
  Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
  Модел на содржината на страницатавикитекст
  Индексирање со роботиДозволено
  Број на набљудувачиПомалку од 30 набљудувачи
  Пренасочувања кон страницата3
  Се вбројува во содржински странициДа
  Предметна назнака на ВикиподатоциQ620946
  Слика за страницатаLC Authorities 2012.png
  Посети во изминатите 30 дена
  116

  Заштита на страницата

  УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
  ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
  Преглед на дневникот на заштити за страницава.

  Историја на уредувања

  Создавач на страницатаBjankuloski06 (разговор | придонеси)
  Датум на создавање на страницата11:50, 5 септември 2012
  Последен уредникBjankuloski06 (разговор | придонеси)
  Датум на последното уредување10:50, 13 април 2021
  Број на уредувања14
  Број на скорешни уредувања (во последните 30 дена)0
  Број на скорешни одделни автори0

  Својства на страницата

  Скриена категорија (1)

  Оваа страница припаѓа на 1 скриена категорија:

  Превметнати предлошки (35)

  Предлошки на страницава:

  Единици на Википодатоци што се користат на страницава