Разговор:Долгометражно издание (музика)

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија
Преработка од 09:51, 2 јуни 2010; направена од Brest-bot (разговор | придонеси) (Бот менува: се додека -> сè додека)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

Промена на зборови од типот се додека во сè додека , е со надреден знак. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 10:51, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]