Разговор:Долгометражно издание (музика)

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија
Верзијата за печатење повеќе не е поддржана и може да дава грешки. Подновете си ги бележнците во прелстувачит и користете ја можноста за печатење од самиот прелистувач.

brest-bot проверка на правопис

Промена на зборови од типот се додека во сè додека , е со надреден знак. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 10:51, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]