Разговор:Македон

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија
Преработка од 07:56, 27 март 2017; направена од Македонец (разговор | придонеси) (Создадена страница со: {{СЗР}} {{ВПМ}})
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
WikiProject Macedonia Logo mk.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.