Категорија:Пренасочувања од кратенки

Од Википедија — слободната енциклопедија

Страниците во оваа категорија претставуваат пренасочувања од кратенки.

За да ставите кратенка во оваа категорија, додадете {{П од кратенка}} во страницата за пренасочување, но во истиот ред. Пример:
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕ [[ВП:НЕКОЈАКРАТЕНКА]] {{П од кратенка}}

Страници во категоријата „Пренасочувања од кратенки“

Оваа категорија содржи само една страница.

(претходна страница) (следна страница)

В

(претходна страница) (следна страница)