Предлошка:Корисник ВП:ОД

Од Википедија — слободната енциклопедија
Information icon.svg Потсетување: ако ја користите оваа кутија, не заборавајте да го додадете Вашето име и во списокот на учесници на ВикиПроект Одржување. Благодарам! (навистина сте кул сте што се приклучувате!)
Wikipe-tan mopping.png Овој корисник учествува во рутинското одржување на Википедија преку ВикиПроект Одржување.